Промо активности

Саем за мебел: Компанијата Алмак и годинава со уникатни, модерни и практични дизајни

Уникатен, модерен и практичен – ваков е дизајнот на производите на компанијата Алмак, која веќе 19 години се претставува на Меѓународниот саем за мебел во Скопје. Штандот на оваа компанија се наоѓа во Хала 4, каде купувачите може да се уверат во високиот квалитет и префинетоста на производите од брендовите ...

Повеќе »

Ѕвезда Комерц на Саем за мебел: Задоволството на клиентите ни дава поттик и иницијатива за нашиот понатамошен развој

И домашни и странски компании годинава на Саемот за мебел во Скопје. Меѓу нив, со атрактивен штанд е претставена и компанијата Ѕвезда Комерц од Неготино. Со основна дејност – трговија со водоводни материјали, веќе 24 години оваа компанија успешно ја испишува својата приказна. На саемскиот штанд, купувачите може да погледнат ...

Повеќе »

Алекс дизајн на Саем за мебел: Дизајн кој Ве фокусира на вистинските вредности

Дизајн кој Ве фокусира на вистинските вредности – ова е мотото кон кое веќе 17 години фирмата Алекс Дизајн се придржува во своето работење. Оваа фирма за мебел, чиј салон се наоѓа во Радишани, деновиве со атрактивен штанд е претставена и на Меѓународниот саем за мебел во Скопје. И покрај ...

Повеќе »

Glass Lux на Саем за мебел: Уникатен асортиман на производи од калено стакло

Тренд кој се’ повеќе го наоѓа своето место во македонските домаќинства – дигиталниот принт на стакло им нуди можност на потрошувачите  да имаат стаклена површина во својот дом на кој е отпечатена фотографијата која ним им се допаѓа. Овој тренд на македонскиот пазар го носи компанијата Глас Лукс, која произведува ...

Повеќе »

Саем за мебел: Mebel SF – Мебел доведен до совршенство

Комбинирајќи го класичното и модерното, компанијата Мебел СФ смело чекори рамо до рамо со светските стандарди, кои ги вметнува во производството на исклучителните парчиња мебел. Традиционално, оваа компанија веќе со години има свој штанд на Меѓународниот саем за мебел во скопје, кој годинава се одржува до 26 март. „Како и ...

Повеќе »
Close
Advertisment ad adsense adlogger