Бред и Анџелина тајно се среќаваат? – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Бред и Анџелина тајно се среќаваат?

Бред Пит и Анџелина Џоли, кои се разделија во 2016 година, повторно се среќаваат, соопшти Life & Style.

Ова се случува тајно од шесте деца кои живеат со мајка си. Чекорот кон затоплувањето на односите станало признанието на Пит дека има проблеми со алкохолот. Според блиски на двојката, нивната љубов сѐ уште има шанса.

„Апсолутно е јасно дека Пит сѐ уште е вљубен во Џоли, а и таа се уште го сака“, велат изворите.

Анџелина дури планирала да се пресели да живее поблиску до Бред Пит, додаваат од изданието.

Превземено од: Стандард

Би те интересирало и

Објавена уште една снимка со бркање НЛО, Пентагон молчи

Објавена е нова снимка што од неодамна веќе не се вбројува во „класифицирани тајни документи“, ...

Критична маса #70: „Имаш сериозна врска?“

Што претставува за тебе точакот? Можеби за некои е заменливо парче метал и две гуми. ...