Видеa кои ќе ви помогнат полесно да го спакувате куферот за на одмор – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Видеa кои ќе ви помогнат полесно да го спакувате куферот за на одмор

Досега многупати сте се спакувале како што треба, веруваме, меѓутоа неколку трикови и совети никогаш не се на одмет.

Во овие неколку видеа сигурно ќе откриете нешто што не сте знаеле, а ќе ви го олесни летното пакување.

Како да сокриете важни предмети, како да заштедите простор, како да не си ја извалкате облеката уште пред да ја облечете…

Вреди да знаете:


Превземено од: ЦрноБело

Би те интересирало и

Гвардиола ја сака ѕвездата на Реал – шеикот го одврзува кесето

Гвардиола потроши многу пари минатото лето, но главно работеше на засилување во одбраната, а сега ...

Единственото село во светот без улици

Дали некогаш сте посакале да избегате надвор од градот и да најдете мир во некое ...