ВМРО ДПМНЕ ќе одржи прес конференција во 14:30 – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

ВМРО ДПМНЕ ќе одржи прес конференција во 14:30

Во 14:30 часот во просториите на Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ, ќе се одржи прес-конференција за медиуми – информираат од партијата.

Би те интересирало и

Раководството на МВР отворено за соработка со Независниот синдикат на полицијата

Раководството на МВР и натаму е отворено за соработка со претставниците на синдикатот бидејќи тоа ...

НСП: Само една третина од полицајците имаат нови чизми

МВР тапка во место и не презема ништо освен празни муабети да ги подобри условите ...