ГАЛЕРИЈА 18+ Позираат како од мајка родени – нудисти од Австралија го шокираа светот! – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

ГАЛЕРИЈА 18+ Позираат како од мајка родени – нудисти од Австралија го шокираа светот!

 

Еден австралиски Инстаграм профил се посвети на отстапување простор на нудистите авантуристи.

На Getnakedaustralia споени се убави тела со прекрасни пејзажи. Овој профил го следат многу луѓе, а го основаше 26-годишниот фитнес тренер Брендан Џонс кој обожава да шета во природа како од мајка роден.

Дека и други луѓе ја делат неговата страст доказ се наредните фотографии!

Би те интересирало и

Гвардиола ја сака ѕвездата на Реал – шеикот го одврзува кесето

Гвардиола потроши многу пари минатото лето, но главно работеше на засилување во одбраната, а сега ...

Единственото село во светот без улици

Дали некогаш сте посакале да избегате надвор од градот и да најдете мир во некое ...