Заминала во Дубаи да ја продаде својата невиност за 12.000 евра – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Заминала во Дубаи да ја продаде својата невиност за 12.000 евра

normand_143511661

Руската мисица Ана Фешенко заминала во Дубаи за да ја продаде својата невиност за 12000 евра.

Убавата Ана во јули  биле прва придружничка на изборот за Мис на Москва . 17 годишната убавица неодамна заминала во престолнината на Обединетите Арапски Емирати, а на родителите им кажала дека добила наградно патување во Дубаи.

Меѓутоа пријателка на Ана им открила на родителите за што всушност станува збор, дека не се работи за никакво наградно патување туку  дека нивната ќерка заминала во Дубаи со една ескорт агенција , која ќе се обиде да ја продаде невиноста на Ана на богатите арапски клиенти.

Ана која има само 17 години во Дубаи заминала со својата две години постара другарка Екатирина , која  итно се вратила дома во Русија кога дознала за што всушност станува збор.

Сакав да патувам поради тоа што Ана ми кажа дека патувањето е дел од наградата за Мис Москва. Но, по само два дена се случи скандал, а јас ја дознав вистината зошто сме во Дубаи. И кажав на Ана дека не сакам да останам и дека сакам да се вратам дома, а таа ме замоли само да одам и да ја оставам на мира, изјави Екатерина.

Родителите на Екатерина кои долетале во Дубаи за да ја вратат својата ќерка дома, контактирале со мајката на Ана, која веднаш побарала помош од руската полиција.

Екатерина инаку тврди дека Ана веќе не престојува во хотелот во кој биле тие кога пристигнале во Дубаи, туку дека е веќе преселена во стан  со други  девојки од источна Европа кои дошле да работат како ескорт дами.

Би те интересирало и

Како да имате добар секс секој ден во неделата?

Ако сте мислиле дека сексот не може да биде прекрасен секој ден, сте се лажеле!!! ...

Бидете подобар партнер во новата година

За една врска да биде успешна, потребно е многу повеќе од љубов, па клучна улога ...