Запознајте ги девојките и момците од Руските страни за запознавање

rusija-vkcom

Скоро нема некој кој не ја користи социјалните мрежи Facebook/Twitter/Instagram. Но во Русија корисниците имаат опција за т.н руски фејсбук (vk.com). Таму може да се најде од се по нешто, па затоа ние ви пренесуваме дел од “лудориите” кои се случуваат на таа социјална мрежа.

rusija-vkcom1 rusija-vkcom2 rusija-vkcom3

Додади коментар

Би те интересирало и

Кога другарите ја мразат „Деспасито“

Додади коментар

Интер го отпушти Пиоли

Стефано Пиоли доби отказ на тренерската функција во Интер на три кола до крајот на ...

Close