Искршен штаб на СДСМ во Драчево – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Искршен штаб на СДСМ во Драчево

Искршен штабот на Социјалдемократскиот сојуз на Македонија во Драчево. Од таму за А1он велат дека не е ништо украдено и дека е обид за заплашување.

Би те интересирало и

Општина Крива Паланка денес беше домаќин на градоначалникот на Босилеград

Општина Крива Паланка денес беше домаќин на градоначалникот на Босилеград, Република Србија. Двајцата колеги расправале ...

Денеска рочиште за „Шпион“ во Кривичниот суд

Денеска во Кривичниот суд треба да се одржи ново рочиште за предметот „Шпион“ на Специјалното ...