Исчезна 25-годишна скопјанка од Кисела Вода

Дваесет и петгодишна скопјанка е пријавена за исчезната откако вчера околу 10.30 часот  го напуштила својот дом и не се вратила.

Нејзиниот дваесет и шестгодишен брат,  исчезнувањето го пријавил во полиција во текот на вчерашниот ден.  Полицијата презема мерки за нејзино наоѓање.

Преземено од: ПлсуИнфо

Додади коментар

Би те интересирало и

Три предвремено родени близначиња починале на Клиниката за гинекологија и акушерство

Тројка предвремено родени бебиња починаа на Клиниката за гинекологија и акушерство – пишува порталот Плусинфо. ...

Пронајдено искасапеното тело на позната шведска новинарка

  Во водите кај Копенхаген е пронајдено обезглавено женско тело со отсечени екстремитети, соопшти данската ...

Close