Каде ова лето летуваат познатите холивудски ѕвезди – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Каде ова лето летуваат познатите холивудски ѕвезди

Нивните летувања се малку поинакви од сите останати и тоа добро го знаеме. Снимања, трачеви, тренинзи, третмани – навистина треба одмор од напорното секојдневие. Затоа, летото им е драгоцено време кое го минуваат трошејќи ги наталожените милиони.

А, каде решиле да одат ова лето?

Миранда Кер и Орландо Блум веќе неколку сезони се враќаат во Four Seasons ресортот на Бора Бора, исто како и Кристин Биел, Кристин Дејвис и голем број на млади ѕвезди кои луксузот им е во преден план.

Ѕвездите кои имаат голема желба за младалашки забави, престојуваат во некој од елитните ресорти во Мексико, Лос Кабос. Ова лето Мексико го одбрале Џенифер Анистон и Кристина Агилера.

На езерото Комо сакаат да уживаат Арнолд Шварценегер и Ралф Лорен.

Би те интересирало и

Објавена уште една снимка со бркање НЛО, Пентагон молчи

Објавена е нова снимка што од неодамна веќе не се вбројува во „класифицирани тајни документи“, ...

Критична маса #70: „Имаш сериозна врска?“

Што претставува за тебе точакот? Можеби за некои е заменливо парче метал и две гуми. ...