Кинеска мудрост во долината на Радика (Видео)

автор: Александар Писарев

Извор: Центар за истражувачко новинарство – СКУП Македонија

Додади коментар

Би те интересирало и

Успешно 20 издание на Скопје филм фестивал

Вчера заврши годинешниот Скопје филм фестивал. За дваесетгодишниот јубилеј на публиката и’ донесовме исклучително богата ...

МПЦ- ОА: Канонизација – прогласување на Св. Кипријан Слепченски за светител

Во пресрет на утрешниот 30 април (недела), како особено важен и светол ден за Православието, ...

Close
Advertisment ad adsense adlogger