Маж силувал 44-годишна жена која му била роднина

Четириесет и седум годишен маж од село Сарај во општина Босилово, пред две недели силувал 44-годишна жена, која му била роднина.

Мајката на жената дури вчера го пријавила случајот во струмичката полиција. Во струмичката болница на жената и бил извршен гинеколошки преглед, а силувачот е уапсен.

 

Преземено од: ПлусИнфо

Би те интересирало и

Виница: Вооружени крадци ги затвориле вработените во тоалет и го ограбиле казиното

Двајца маскирани крадци вооружени со пиштоли изутринава околу 6.15 часот го ограбиле казиното на улицата ...

Користејќи туѓ Фејсбук профил зел 600 евра од негови пријатели

Вчера околу 17 часот З.М. (55) од гостиварското село Чајле, пријавил компјутерска измама од засега ...