Маж силувал 44-годишна жена која му била роднина – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Маж силувал 44-годишна жена која му била роднина

Четириесет и седум годишен маж од село Сарај во општина Босилово, пред две недели силувал 44-годишна жена, која му била роднина.

Мајката на жената дури вчера го пријавила случајот во струмичката полиција. Во струмичката болница на жената и бил извршен гинеколошки преглед, а силувачот е уапсен.

 

Преземено од: ПлусИнфо

Би те интересирало и

Малолетник нападнат во Скопје

Неколку непознати лица нападнале малолетник во Скопје – соопшти денеска МВР. Инцидентот се случил вчера ...

Пожарникар загина за време на снимање филм со Брус Вилис

Триесет и седумгодишен пожарникар загина, а двајца негови колеги се повредени на местото каде што се ...