Манекенката Кара Делевињ стана и пејачка – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Манекенката Кара Делевињ стана и пејачка

Откако ги освои модните писти и стана едно од најпрепознатливите лица во светските модни кругови, познатата манекенка Кара Делевињ се фокусираше и на нејзината кариера како актерка. Но на листата со нејзини предизвици, сега стои и терминот „пејачка“.

24 годишната Кара за потребите на новиот филм со наслов „Валеријан и кралството на 1000 планети“ сними песна, продуцирана од популарниот Фарел Вилијамс. Насловот на песната е „I feel everything“, а како тоа звучи и изгледа можете да видите и чуете во видеото во прилог.

 

Би те интересирало и

Мадона повтори оди на операција за подмладување

И на прагот од седмата деценија од животот, Мадона не престанува да изненадува – од модни, ...

Секси Дедо Мраз по кој лудуваат девојките

Канаѓанецот Пол Мaсон стана вистинска интернет сензација пред две години, кога првпат беше дел од ...