Мртов бездомник пронајден во Скопје – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Мртов бездомник пронајден во Скопје

Педесетгодишен бездомник со иницијали С.С утринава е пронајден  починат на клупа на Зелен пазар во Скопје – соопшти МВР.

Случајот во полицијата го пријавил граѓанин околу 06.30 часот, а смртта ја констатирала лекарска екипа.

Телото го подигнало погребалното претпријатие „Бутел, а по наредба на Јавен обвинител е дадено за обдукција.

Би те интересирало и

Жител на Кичево сексуално вознемирил шестгодишно девојче

Полицијата привела шеесет и седумгодишен жител на Кичево откако е пријавено дека во близина на ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако преку интернет се договориле за средба

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако триесет и едногодишен, прилепанец се ...