Најдоборото од #Твитер за 2016 година – Дел 1

o-TWITTER-facebook

https://twitter.com/The_BB_/status/274885680474226690Додади коментар

Би те интересирало и

Се’ за храна: Дали правилно ја користите алуминиумската фолија?

Сигурно и вие во кујната имате алуминиумска фолија. Mожеби сте слушнале дека е штетна, па ...

Човекот кој пред 28 години го измислил интернетот, стравува од 3 работи во иднината

Таткото на “WWW” тврди дека софистицираното модерно огласување е ризик за демократијата. Губење на контрола ...

Close
Advertisment ad adsense adlogger