Најдоброто од #Tвитер за последните 24 часа – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Најдоброто од #Tвитер за последните 24 часа

Twitter

 

 

Би те интересирало и

Уролог породи жена за време на лет од Париз до Њујорк

Откако екипажот на авионот побарал помош од лекар, Хемал сфатил дека би можел да ѝ ...

Фотографија на денот: Домашното срнче Бамби

Срнчето Бамби расте заедно со уште две кучиња во куќата на Ања Пален и Петер ...