Никол Шерзингер го истури задникот на базен – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Никол Шерзингер го истури задникот на базен

Никол Шерцингер е една од најубавите и најатрактивни жени на планетата. Американската – секс бомба овие денови ужива во Грција, а на Инстаграм објави две фотографии кои баш ги израдува нејзините машки обожаватели.

На првата гледаме како Никол позира лежеечки крај базенот, а во прв план беше истакнат нејзиниот затегнат задник.

Би те интересирало и

Како да имате добар секс секој ден во неделата?

Ако сте мислиле дека сексот не може да биде прекрасен секој ден, сте се лажеле!!! ...

Бидете подобар партнер во новата година

За една врска да биде успешна, потребно е многу повеќе од љубов, па клучна улога ...