Огромен одрон на патот Каменица-Кочани – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Огромен одрон на патот Каменица-Кочани

Огромен одрон го блокираше патот Каменица-Кочани. Фотографиите се појавија на Фејсбук страната Ѕид на сообраќајниот срам.

Преземено од: Фејсбук

Би те интересирало и

Жител на Кичево сексуално вознемирил шестгодишно девојче

Полицијата привела шеесет и седумгодишен жител на Кичево откако е пријавено дека во близина на ...

Прилепчанец се обидел да силува велешанка откако преку интернет се договориле за средба

Дваесет и седумгодишна велешанка се здобила со телесни повреди откако триесет и едногодишен, прилепанец се ...