Ослободeн киднапираниот мексикански репрезентативец – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Ослободeн киднапираниот мексикански репрезентативец

pulido

Мексиканскиот репрезентативец, Алан Пулидо кој вчера беше киднапиран, веќе е ослободен и моментално е во болница со полесни повреди.

Напаѓачот на Олимпијакос бил киднапиран кога си заминувал од забава со својата девојка, Илеана Салас. По неколкучасовна истрага на полицијата, фудбалерот бил ослободен. Инаку, тој е сместен во болница откако дал изјава во полициската станица.

Би те интересирало и

Барселона кажа „да“, Рафиња се сели во Интер

Раководството на Интер веќе неколку дена беше во интензивни преговори со Барселона за трансфер на ...

Откриени тајни документи: Барса на Нејмар заработила само 17 милиони евра

Барселона за продажбата на Нејмар заработила помалку од она што јавноста го мисли. Имено, Барселона ...