После ова видео никогаш повеќе нема да ги фрлате пластичните шишиња – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

После ова видео никогаш повеќе нема да ги фрлате пластичните шишиња

Би те интересирало и

Министерот Салији поднесе оставка

Министерот за правда, Билен Салији штотуку соопшти дека поднесува оставка. „Довербата во судството почна да ...

Кривични пријави против Доневски и сопственикот на „Секјуриком“ за злоупотреба на милионски тендер (Видео)

Поранешниот директор на владината Служба за општи и заеднички работи, Васе Доневски и сопственикот и ...