Пред и потоа

patista

Додади коментар

Би те интересирало и

Кога другарите ја мразат „Деспасито“

Додади коментар

Интер го отпушти Пиоли

Стефано Пиоли доби отказ на тренерската функција во Интер на три кола до крајот на ...

Close