Работи кои ги правиме кога никој не нè гледа – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Работи кои ги правиме кога никој не нè гледа

Самотијата не секогаш е лоша. Таа ни дозволува да правиме работи кои никогаш не би ги направиле пред други луѓе.

Па, ако мислевте дека вие сте единствените со вашите „тајни“ кога останувате сами, подгответе се за откривање – сите ги прават истите работи и сосема е во ред:

Би те интересирало и

Гугл случајно му ја расипа кампањата на Захариев

Кога Гугл ќе вмеша прсти, прави хаос сред кампања. Кандидатот за градоначалник на Штип, Илчо ...

Снајди се па прави ајвар – фyнкционални изговори како да не добиеш казна ако те фати полиција како правиш ајвар

Полицијата последниве неколку недели користејќи специјално тренирани гладни студенти кои можат да намириаат ајвар и ...