Саше Политико го начека и штипскиот градоначалник Илчо Захариев – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Саше Политико го начека и штипскиот градоначалник Илчо Захариев

Видеото можете да го проследете на ММС.МК

Би те интересирало и

Раководството на МВР отворено за соработка со Независниот синдикат на полицијата

Раководството на МВР и натаму е отворено за соработка со претставниците на синдикатот бидејќи тоа ...

НСП: Само една третина од полицајците имаат нови чизми

МВР тапка во место и не презема ништо освен празни муабети да ги подобри условите ...