Со дрон ја снимил жена му како го изневерува

dron-mami

Најлош момент за еден маж е да дознае дека жена му го изневерува. Мажов успеал тоа да го направи со помош на дрон. Жена му му била сомнителна, па одлучил да ја снима кога оди на работа. Наместо патото по кој обично одела, скршнала до најблиската самопослуга каде што ја чекал љубовникот.

https://youtu.be/LiZH5eH5eDwДодади коментар

Би те интересирало и

aleexandra-khefren-620x350

Jа продава својата невиност во утринска програма за 800.000 евра

Тинејџерката која на британската националната телевиијз објави дека ќе ја продаде својата невиност за 850 илјарди ...

gadenje

Како да знаете дека сте бремена?

Секоја жена е различна, па затоа кај секоја од нас раните знаци на бременоста можат ...

Close
×

Стадион на Канал77Додади коментар
Web Design BangladeshWeb Design BangladeshMymensingh