ФОТО: Elitte Caffe се вклучи во хуманитарната акција за помош на семејствата од загрозените региони – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

ФОТО: Elitte Caffe се вклучи во хуманитарната акција за помош на семејствата од загрозените региони

elitkafe1

Elitte Caffe се вклучи во хуманитарната акција за помош на семејствата од загрозените региони со дел од сопствените производи, средста за хигиена, прехрамбени продукти како и школски прибор за најмалата популација.

elitkafe2 elitkafe3 elitkafe4 elitkafe5

Би те интересирало и

Јовески бара партиите да не се мешаат во јавно-обвинителската работа

Неселективно, непристрасно, професионално и врз основа на законот се постапува во случајот за смртта на ...

ВМРО-ДПМНЕ: „Животот дојде ама не за сите“

ОК на ВМРО ДПМНЕ од Кавадарци на прес обвинува за мобинг врз нивните членови од ...