Хакирана веб страницата на претседателот на државата – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Хакирана веб страницата на претседателот на државата

Хакирана е официјалната веб страница на претседателот на Македонија, Ѓорге Иванов, www.president.gov.mk. Насловната страница е во функција, но не можат да се отворат известувањата за активностите на претседателот. Од Кабинетот на претседателот нема одговор за што станува збор и зошто не е во функција официјалната веб страница.

Би те интересирало и

Иванов ја посети Железната црква во Истанбул

Претседателот на Република Македонија, Ѓорге Иванов кој е во официјална посета на Турција, вчера ја ...

Претседателот Иванов со сопругата ќе се сретнат со Ердоган во Турција

Претседателот на Република Македонија,  Ѓорге Иванов, придружуван од сопругата, г-ѓа Маја Иванова, од денеска престојува ...