Хумор – Page 5 – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Последни вести

Фотошоп левел 100 – Made in Macedonia

 

Повеќе »

Паравест: Меси побара помилување од претседателот Иванов

Веднаш штом беше осуден на казна затвор од 21 месец за затајување данок, најголемата фудбалска ѕвезда Лионел Меси му пиша на македонскиот претседател со барање да биде помилуван. „Почитуван Претседателе, барам од вас да продолжите да бидете разумен и одговорен како што бевте и досега. Искористете го вашиот инструмент за ...

Повеќе »

Сакате да изгубите 7000 калори на ден? – Ние го имаме решението за вас

Сакате да изгубите 7000 калори на ден? Го имаме идеалното решение за вас. Нашиот нов продукт: Мотика. И како што викаат стариве: Нема леб без мотика  

Повеќе »

Крати Вицови

Повеќе »

Исчезна најстариот човек на светот кој е од Велес

Најстариот човек на светот кој по потекло е влешанец – исчезна! Мора да биде пронајден бидејќи ја знае тајната за вечен живот. 349 години не се шега, а судејќи по тоа дека исчезнал, значи се’ уште е витлен и може да се движи. Ако не верувате, гледајте ги Вестите на ...

Повеќе »

Ке Спијам Кај Тебе….

Повеќе »

Робин Худ

Повеќе »

Фотошоп на денот

Не му е лесно на Кристијано Роналдо

Повеќе »

Без зборови

Лубов или Магија

Повеќе »

Забрането јадење Лук

Повеќе »

Кај Психијатар

Повеќе »

Внимавај зете

Повеќе »

Трпе исцелител

Повеќе »

Робот што лови крадци

Повеќе »

Со гаранција

Повеќе »