Што јадат студентите, а што јаде персоналот во студентскиот дом „Стив Наумов“ – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Што јадат студентите, а што јаде персоналот во студентскиот дом „Стив Наумов“

Студент кој живее во Студентскиот дом „Стив Наумов“, на социјалната мрежа Фејсбук објави две фотографии, споредувајќи ја храната што таму им се дава на студентите, со онаа која ја јадат вработените.

Прочитајте повеќе на

Би те интересирало и

Малолетник нападнат во Скопје

Неколку непознати лица нападнале малолетник во Скопје – соопшти денеска МВР. Инцидентот се случил вчера ...

Пожарникар загина за време на снимање филм со Брус Вилис

Триесет и седумгодишен пожарникар загина, а двајца негови колеги се повредени на местото каде што се ...