Џеј Ло со фустан кој ги остави сите без здив – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Џеј Ло со фустан кој ги остави сите без здив

Фустаните со високи засеци кои често одат и до самите колкови станаа доста популарни меѓу славните дами. Бела Хадид носеше такви во неколку наврати и ги запали социјалните мрежи, а таквиот модел на фустан е сè попопуларен на црвените теписи.

Џенифер Лопез облече еден таков за својот концерт пред Денот на независноста и сите присутни ги остави без здив.

Би те интересирало и

Секси Дедо Мраз по кој лудуваат девојките

Канаѓанецот Пол Мaсон стана вистинска интернет сензација пред две години, кога првпат беше дел од ...

Избрана најубавата Германка постара од 50 години

Германската писателка Мануела Тома Адофо (50) го освои првото место на изборот на убавица Мис ...