10 најлуди тобогани во светот (видео)

Летото ни пристига полека, а со тоа се зголемува и желбата за плажа, море и уживање. 

Едно од најзабавните работи се водните паркови, каде има голем број на атркации и тобогани, кои покрај за децата се интересни и за возрасните. Ова се 10 најлуди тобогани во светот, кои мора да ги видите!

Превземено од: Среќа

Додади коментар

Би те интересирало и

Минималистички звучници направени од бетон

Чисти линии и суптилен акцент е она што прво се забележува во врска со овие ...

Намирници што ја ублажуваат несоницата

Добро е да се знае дека одредени намирници можат да помогнат за несоницата. Една од ...

Close