12 најдобри труднички комбинации на Бијонсе (галерија) – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

12 најдобри труднички комбинации на Бијонсе (галерија)

Затоа Бијонсе ја викаат Кралицата Б – оваа ѕвезда знае дека ама баш ништо не е изговор да изгледа несредено, па дури и кога има “стомак до заби”. 🙂

И бременоста знае да биде модно-забавна само ако го имате вистинскиот став, а овие 12 одлични труднички комбинации на Бијонсе дефинитивно ќе ве инспирираат:

Превземено од: Зазабава

Би те интересирало и

Секси Дедо Мраз по кој лудуваат девојките

Канаѓанецот Пол Мaсон стана вистинска интернет сензација пред две години, кога првпат беше дел од ...

Избрана најубавата Германка постара од 50 години

Германската писателка Мануела Тома Адофо (50) го освои првото место на изборот на убавица Мис ...