Jа продава својата невиност во утринска програма за 800.000 евра

aleexandra-khefren-620x350

Тинејџерката која на британската националната телевиијз објави дека ќе ја продаде својата невиност за 850 илјарди долари (797.373 евра) сега доби понуда вредна милион и половина долари (1,4 милиони евра) од еден богат бизнисмен.

Осумнаесетгодишната Александра Кефрен која ја понуди својата невиност, работи за ескорт агенција од Германија „Cinderella Escorts“.

„Состанокот ќе се одржи во Германија. Купецот може да избере хотел во кој Александра ќе го посети на една ноќ“, гласи огласот за продажба на невиноста.

Нејзините родители се згрозени и не разбираат зошто тоа го работи, а дури и порачаа дека ќе се одречат во тој случај. Семејството на тинејџерката која живее во Романија воопшто не е сиромашна, затоа што нејзиниот татко заработува четири пати поголема плата од просечната.

Да потсетиме, таа својата понуда јавно ја изнесе во една британска утринска програма. Водителот се обиде на сите начини да ја одговори од оваа идеја. Дури и укажа и на опасноста од половите болести но тоа неа не ја интересираше.

https://youtu.be/ftBJYbY1PG0Додади коментар

Би те интересирало и

Дали љубовта без секс е мит или вистина

Колку и неверојатно да ви звучи сепак постојат и луѓе кои сметаат дека кога сте ...

Доказ дека љубовта може да биде вечна – Љубовна галерија на пар кои се во брак цели 61 година

Како подарок за нивната 61-ва годишнина, нивната внука Лорен Велс им ја подарила оваа незаборавна ...

Close