Tрикови на Анџелина Џоли за како до подолги нозе и супер половина – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Tрикови на Анџелина Џоли за како до подолги нозе и супер половина

Анџелина Џоли беше фотографирана во Лос Анџелес како оди на промоција на нејзиниот нов филм „First They Killed My Father“.

Слика: Getty Images

На проекцијата таа блесна во едноставна комбинација составена од црно здолниште и бела кошула, а аутфитот го надополни со неутрална боја потпетици кои визуено ги издолжија нејзините нозе.

Џоли се одлучила за „pencil skirt“ која ги истакнува облините, но и визуелно ја намалува целата фигура.

Актерката не го криеше задоволството па не ја тргна насмевката од лицето.

Инаку потпетици во неутрална боја и „pencil skirt“ се трикот на Џоли за потенка и издолжена фигура.

 

Преземено од: Хитпортал

Би те интересирало и

Мадона повтори оди на операција за подмладување

И на прагот од седмата деценија од животот, Мадона не престанува да изненадува – од модни, ...

Секси Дедо Мраз по кој лудуваат девојките

Канаѓанецот Пол Мaсон стана вистинска интернет сензација пред две години, кога првпат беше дел од ...