Фудбл – Радио Мрежа Канал 77 – Магија во етерот

Тагови: Фудбл

Конте: За две недели ќе се знае дали го напуштам Челзи

Менаџерот на Челси, Антонио Конте ќе го почека крајот на сезоната, за да ја објави одлуката за својата иднина. – Се наоѓаме во сложена ситуација, но јас сум фокусиран на тековните задачи, тука и сега. Се трудам да си ја вршам својата работа на најдобар можен начин за играчите и ...

Повеќе »