Каде ова лето летуваат познатите холивудски ѕвезди

Нивните летувања се малку поинакви од сите останати и тоа добро го знаеме. Снимања, трачеви, тренинзи, третмани – навистина треба одмор од напорното секојдневие. Затоа, летото им е драгоцено време кое го минуваат трошејќи ги наталожените милиони.

А, каде решиле да одат ова лето?

Миранда Кер и Орландо Блум веќе неколку сезони се враќаат во Four Seasons ресортот на Бора Бора, исто како и Кристин Биел, Кристин Дејвис и голем број на млади ѕвезди кои луксузот им е во преден план.

Ѕвездите кои имаат голема желба за младалашки забави, престојуваат во некој од елитните ресорти во Мексико, Лос Кабос. Ова лето Мексико го одбрале Џенифер Анистон и Кристина Агилера.

На езерото Комо сакаат да уживаат Арнолд Шварценегер и Ралф Лорен.

Додади коментар

Би те интересирало и

Мразот на Гренланд добива нова боја, научниците се загрижени

Појавата на сè поголем број темни алги на ледената плоча на Гренланд може да доведе ...

И официјално, Џорџ Клуни важи за најубав во светот

Естетскиот хирург Џулијан де Силва направил темелна анализа со компјутерско мапирање на ликот на славниот ...

Close