Не си во тренд ако не ја знаеш – Благодушка Марулова

Деновиве на интернет постојано осамнуваат статуси дека не си во тренд и срамота е ако не ја знаеш Благодушка Марулова.

Па погледнете и самите 😀

NASA + T je ednakvo na SATAN ILE NA NMAKEDONCKI SOJE GAVOLISTE LOSO HAAAAAAAAAAAAA! NASA – National Aeronautics and…

Gepostet von Благодушка Марулова am Mittwoch, 27. Januar 2016


Во етер
Наслов
Изведувач

Background