Сообраќајна незгода на излезот од Скопје, на автопатот Скопје-Велес

Сообраќајна незгода на излезот од Скопје, на автопатот Скопје-Велес. Зафатена е едната лента. Сообраќајот нормално де одвива, додека полицијата врши увид.

Додади коментар

Би те интересирало и

Три предвремено родени близначиња починале на Клиниката за гинекологија и акушерство

Тројка предвремено родени бебиња починаа на Клиниката за гинекологија и акушерство – пишува порталот Плусинфо. ...

Пронајдено искасапеното тело на позната шведска новинарка

  Во водите кај Копенхаген е пронајдено обезглавено женско тело со отсечени екстремитети, соопшти данската ...

Close