Фитнес инструкторка кој секој би ја посакал

Џасмин Чикито (21) е фитнес инструкторка од Лос Анџелес и инспирација за многу девојки кои сакаат да имаат позадина како нејзината.

Поради тоа, оваа убавица напиша прирачник со вежби и диети кои таа ги користи, за да им помогне на девојките кои сакаат “силни бутови и задник”.

Вежбањето е мојот живот и една од најдобрите работи кои ми се случиле! Сакам да ја споделам оваа среќа со другите и да им помогнам да ги постигнат целите кои ги сакаат, истакна Џасмин на својата веб страна.

Исто така, таа додава дека никогаш не подлегнала на ниту една пластична операција и дека сѐ на неа е сосема природно. Секоја чест!


Во етер
Наслов
Изведувач

Background