Ѕирнете во последното остварување на Тарантино

Комбинацијата на Квентин Тарантино,  Леонардо Дикаприо и Бред Пит во нов филм, ја разбранува јавноста, па фановите со нетрпение го очекуваа новото остварување.

“Си беше еднаш во Холивуд” е приказна за еден глумец и неговиот двојник кои тргнуваат на пат, за да го пронајдат своето место под сонцето во филмската индустрија, во далечната 1969 година.

Малку повеќе можете да се запознаете со приказната низ трејлерот во прилог.


Во етер
Наслов
Изведувач

Background