Џеј Ло со фустан кој ги остави сите без здив

Фустаните со високи засеци кои често одат и до самите колкови станаа доста популарни меѓу славните дами. Бела Хадид носеше такви во неколку наврати и ги запали социјалните мрежи, а таквиот модел на фустан е сè попопуларен на црвените теписи.

Џенифер Лопез облече еден таков за својот концерт пред Денот на независноста и сите присутни ги остави без здив.

Додади коментар

Би те интересирало и

Траги од стрии трансформирани во неверојатни уметнички дела со бои на виножито

Девојка со одлична идеја ги бои трагите од стрии на женското тело во бои на ...

ВИДЕО: Летна разбушавена плетенка – како да ја направете

Разбушавениот спој на две плетенки е идеален избор за вечерното излегување, но и за летните ...

Close