Џеј Ло во брутално издание

Пејачката Џенифер Лопез сними спот за летниот хит “Ni tu ni yo”, а за неговите потреби се разголи.

Џеј Ло отиде чекор подалеку, па така се соблече, што фановите секси кадрите ги дочекаа со воодушевување. Лопез во спотот се појавува во неколку изданија, а најмногу внимание привлекува ова во кое е целосно гола. Пејачката градите ги покри со лист, а меѓуножјето со рака.

Погледнете го видеото:

Додади коментар

Би те интересирало и

Астроном снимил еден од најретките феномени на планетата (Видео)

Австралискиот астроном Дејвид Финлеј успеал да го сними реткиот природен феномен познат како црвени џуџиња ...

Добар одмор за безбедно патување

Без разлика дали патувате преку ден или во текот на ноќта, од клучно значење е ...

Close