20 години од излегувањето во етер на овие големи музички хитови

Додади коментар

Би те интересирало и

Аудиција за испразнетото место: Меси и Суарез го бираат наследникот на Нејмар

Барселона го загуби Нејмар кој донесе одлука да се пресели во ПСЖ, па сега каталонците ...

Позитив: Кит кој ужива во играта со делфини (видео)

Додади коментар

Close