Ден: March 7, 2019

По првите четири осминафинални дуели во ЛШ, борбата за трофејот на 1 јуни во Мадрид ја продолжуваат Тотенхем, Ајакс, Порто и Манчестер Јунајтед. Реал Мадрид, Борусија Дортмунд, ПСЖ и Рома остануваат во Лига на шампиони, ама само како гледачи. На 12 март во реванш дуелите се среќаваат Јувентус – Атлетико Мадрид и Манчестер Сити – […]

https://www.youtube.com/watch?v=qRs4Q-PimX4
https://www.youtube.com/watch?v=Jn9ovyRqkD8
https://www.youtube.com/watch?v=cXC45EhU_iQ
https://www.youtube.com/watch?v=3iBmKBdVP7s
https://www.youtube.com/watch?v=2pUyuhaT-FY
https://www.youtube.com/watch?v=nfzOY_f0OE0
https://www.youtube.com/watch?v=R9xTR5jhvOo
https://www.youtube.com/watch?v=jpLCO2Ya0xs
https://www.youtube.com/watch?v=F_oOcDSxCI0

Во етер
Наслов
Изведувач

Background