Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Подаруваме

today28/06/2022 5

Background

Не е страшно ако погрешиш напротив погрешниот одговор те носи до Тринкс велосипед.
Секој работен ден слушај го ”Утринското шоу со Христина и Мирко” на Канал 77 и стани потенцијален добитник на Тринкс велосипед.

Спонзор Тринкс Макеоднија

Правила – наградно учествување – Мораш да погрешиш

Објавено од: Канал 77

Rate it
0%