фитнес инструкторка

Џасмин Чикито (21) е фитнес инструкторка од Лос Анџелес и инспирација за многу девојки кои сакаат да имаат позадина како нејзината. Поради тоа, оваа убавица напиша прирачник со вежби и диети кои таа ги користи, за да им помогне на девојките кои сакаат “силни бутови и задник”. Вежбањето е мојот живот и една од најдобрите работи […]


Во етер
Наслов
Изведувач

Background
mk Macedonian
X