Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Fresh

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Ана Чурева Гелева е добитничка на all inclusive одмор за двајца во Хургада Египет во наградната игра „Канал 77 носи ме на одмор“

today25/03/2022 9

Background

25.03.2022

Ана Чурева Гелева е среќната добитничка на all inclusive одмор за двајца во Хургада Египет во наградната игра „Канал 77 носи ме на одмор“ во соработка со Аурора турс – чие извлекување по случаен избор се одвиваше денес.

Видео од извлекувањето:

Слушателите имаа можност од понеделник до четврток (21.03.2022 – 24.03.2022) на песна од артистот на денот да се пријават за учество со свое име и презиме во порака на вибер 072607777 и веднаш по завршувањето на песната по случаен избор од сите испратени пораќи се избираше потенцијален добитник. Од сите 24 потенцијални добитници денеска се избра официјален добитник.

Видео од јавувањето на добитничката:

 

Со ново патување за двајца за Анталија, Турција продолжуваме од следната недела.

Објавено од: Viktor Gavrilov

Rate it
0%