Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Владимир Петровски е добитник на Sony преносен звучник во наградната игра „Биди ти музички уредник“ на Радио Канал 77

today09/06/2021 4

Background

Владимир Петровски е добитник на Sony преносен звучник во наградната игра „Биди ти музички уредник“ на Радио Канал 77, која се реализираше во месец јуни.

Во прилог е видео од извлекувањето:

Објавено од: Канал 77

Rate it
0%