Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Канал 77 носи ме на одмор, спонзор Аурора Турс

today04/04/2022 4

Background

Трета недела трета среќа за уште еден слушател на Канал 77, учесник во наградниот квиз заедно со Аурора турс.

Стани потенцијален добитник на all inclusive одмор за двајца во Хургада, Египет.

Следи ги инструкциите на водителите и брзо и едноставно учествувај во наградната игра на Канал 77 и Аурора турс.

Канал 77 и Аурора турс ве носат на одмор од соништата во Хургада, Египет.

Правила на играта

Објавено од: Канал 77

Rate it
0%