Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Подаруваме

Кристијан Ацевски е добитник на паметен часовник HUAWEI Band 4 во наградната игра на Радио Канал 77

today12/04/2021 3

Background

Кристијан Ацевски е добитник на паметен часовник HUAWEI Band 4 во наградната игра ‘Биди ти музички уредник’’ на Радио Канал 77 која се реализираше во месец Април.

Во прилог е  видео од извлекувањето.

Објавено од: Канал 77

Rate it
0%