Cafe
Fresh
Radio ExYu
Radio EastGate Mall
play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
  • play_arrow

    Канал 77 Само Хитови

  • play_arrow

    Kanal 77 Fresh

  • play_arrow

    Kanal 77 Ex Yu

Ноќен Експрес

Ноќен Експрес – Емисија 19

today27/12/2018 3

Background

Тема на емисијата: „Трет пат по којзнае кој пат“ со гости:Гости: Бранко Героски, Павле Трајанов и Бранимир Јовановиќ.
Телефонски гости во живо јавување, телефонска анкета:Јанко Бачев, Јове Кекеновски, Лилјана Поповска и Ивон Величковски…
Карикатурист: Методи Андонов.
Музика во живо: Криптон

Објавено од: Viktor Gavrilov

Rate it
0%